środa, 7 grudnia 2016

Prezenty dla makijażystki - cz.3 do 100zł

Dziś kolejna część serii prezentowej. Bez zbędnej gadaniny.

 Moje propozycje na prezenty do 100zł:

1. Pędzle MBrush - sama jeszcze nie mam ale zakup planuję. Wysokiej jakości pędzle do makijażu autorstwa Maxineczki. Ręcznie wykonane w Japonii. Skuwki pozłacane 24k złotem. Dorównują najlepszym pędzlom Hakuhodo. Krążą plotki, że są nawet lepsze :) Można zakupić piękny zestaw, jednak tu cena jest wysoka (ale płacimy za jakość). Cena pojedynczych pędzli zaczyna się od 65zł. Zapewniam, że nawet jeden taki pędzel sprawi ogromną radość, tym bardziej, że każdy jest efektownie zapakowany. 2. Ciuch z motywem makijażowym - oferta jest spora - bluzki, koszule, bluzy, kurtki... Polecam zerknąć na dawandę. Koszt od 55zł.
Źródło: DaWanda

Źródło: DaWanda

3. Poducha - znów Złote Plakaty. Fajne poszewki na poduchy z motywem rzęs, twarzy, napisem. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Koszt 59zł.


Źródło: Złote Plakaty

4. Krzesło - jeśli Wasza znajoma wizażystka dojeżdża do klientów, pomocne będzie krzesełko. Doskonale sprawdzi się to z Ikei. Koszt 99zł.

5. Książki - w tej kategorii też mamy niemały wybór: książki ściśle związane z makijażem, diy czy poruszające kwestię koloru.Źródło: EmpikKtóry prezent wybieracie???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz